AKTUALITY:
JKC_AKCE 2022.jpg

Dárkové poukazy v prodeji celoročně! Objednávejte zde na webu v sekci VSTUPNÉ !
Dárkvýpoukaz_výzva.jpg

US RACKET TRUCKS
SRAZ AMERICKÝCH TRUCKŮ, PICK-UPŮ, ODTAHOVEK, VANŮ, AUTOBUSŮ, HASIČKSÝCH, SANITNÍCH, POLICEJNÍCH A VOJENSKÝCH AUTOMOBILŮ A DALŠÍCH VELKÝCH US VOZŮ

13.8.2022

Sobota 13.8.2022 bude v našem Muzeu amerických veteránů JK CLASSICS patřit velkým vozům. Proběhne zde přátelské setkání amerických tahačů, odtahovek, pick-upů, vanů, autobusů, traktorů, sanitních, hasičských, policejních a vojenských automobilů a dalších velkých kár. Nebude chybět dobré jídlo, pití a hudba, pro účastníky je připraven odpolední výlet za moooc zajímavým cílem - tentokrát pojedeme do Muzea studené války a protivzdušné obrany v Drnově. Registrace účastníků níže. Těšíme se na všechny, team JK CLASSICS
 

PROGRAM US RACKET TRUCKS 2022:

09.00 - 12.00 hod - postupný příjezd účastníků srazu
10.00 hod - otevření areálu muzea JK CLASSICS pro veřejnost
10.00 - 14.00 hod - výstava vozidel účastníků srazu (na srazové louce)
10.00 - 13.15 hod - hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU (hlasovací box u pokladny muzea)
11.00 hod - zahájení US RACKET TRUCKS 2022 (u kapely)
11.00 - 14.00 hod - Rock N´Roll naživo s kapelou „QR BAND“ (před halou č.2)
10.00 - 16.00 hod - Malování na obličej, Airbrush Tattoo pro děti (před benzínkou)
11.00 - 12.00 hod - překvapení pro děti – HOSTÉ Z JURSKÉ ÉRY – vystoupení formou procházek dinosaurů mezi návštěvníky, focení...atd (na srazové louce)
12.00 hod - ukázka záchranné akce při simulovaném požáru – hasičským vozem zn. MACK CF 685F - 1971 (u garáží)
13.00 hod - COWBOY SHOW - vystoupení s koněm (na srazové louce)
13.15 hod - ukončení hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU
13.30 hod - vyhlášení vítězů o NEJ KÁRU SRAZU, předání pohárů a cen (u kapely)
14.00 hod - odjezd účastníků na vyjížďku do Bunkru v Drnově
cca. 17.00 hod - návrat části účastníků z výletu
poté - ukončení US RACKET TRUCKS 2022

DŮLEŽITÉ INFO !!!
NA AKCI NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY !
Prosíme, dodržujte pravidla a pokyny organizátorů.
Užijeme si tak den na pohodu všichni !

ODPOLEDNÍ VÝLET/SPANILÁ JÍZDA

Na každém srazu (kromě covidových dob) podnikáme společný výlet za nějakým zajímavým cílem zdejšího kraje. A kam to bude tentokrát na srazu US RACKET TRUCKS, 13.8.2022? Zamíříme společnou vyjížďkou do Drnova - navštívíme jeden z největších zpřístupněných bunkrů v ČR a "nasajeme" atmosféru období studené války v tehdejším Československu. Projdeme si bývalé velitelství protivzdušné obrany a seznámíme se s tím, jak objekt fungoval a jaké bylo jeho vybavení pro případ válečného ohrožení. Dále si pak zblízka prohlédneme sovětskou raketovou techniku a nahlédneme do sálů bojového velení, odkud byla řízena. Provozovatelé muzea nám dokonce přislíbili slevu na vstupném, cena za osobu tak bude činit 100 Kč. Toto vstupné budeme vybírat HOTOVĚ (spolu s poplatkem za registrovaný vůz) již při vašem vjezdu na akci, mějte proto prosím připravenou dostatečnou hotovost. V bunkru funguje i návštěvnické centrum s bufetem (párek, klobása, pivo, limo, kafe, zmrzlina...atd). Podrobné informace k návštěvě bunkru (rozdělení do skupin po 40 osob), trasu společné jízdy z muzea a další informace obdrží všichni účastníci při vjezdu na akci.

POKYNY K REGISTRACI:

Registrujte svůj vůz (americký truck, pick/up, hasičský, sanitní, policejní, nebo vojenský vůz, odtahovku, van a další velké US vozy) vyplněním níže uvedeného formuláře. Prosíme o důkladné vyplnění všech kolonek. U kontaktních údajů vyplňte zejména mail a telefon, u adresy stačí město. U kolonky "výlet" požadujeme info o účasti - v případě, že o výlet/spanilou jízdu nemáte zájem, stačí úvést "NE", v případě zájmu prosím uveďte počet osob, které se zúčastní odpoledního výletu. Neúplná registrace nemusí být akceptována. Registraci potvrdíme účastníkům mailem. Dovolujeme si vás požádat o spolupráci - registrujte své vozy předem - ulehčíte a zrychlíte práci kolegům na bráně při vjezdu na akci. Potvrzení registrace mailem může v závislosti na naší přítomnosti u PC trvat 1-2 dny, díky za pochopení. Vstupné pro registrovaný vůz je 200 Kč/auto. Vstupné je nutno uhradit v hotovosti na bráně při vjezdu do areálu muzea. VSTUPNÉ PRO NEREGISTROVANÉHO ÚČASTNÍKA SRAZU JE 300 KČ/AUTO (splatné v hotovosti při vjezdu na akci). 

SOUTĚŽ O NEJ KÁRU SRAZU:

Každý účastník srazu dostane při vjezdu do areálu JK CLASSICS soutěžní kartu, kterou po vyplnění uloží na viditelné místo ve vozidle. Všichni návštěvníci akce pak budou moci hlasovat o NEJ KÁRU SRAZU - 4 vozy s nejvyšším počtem hlasů obdrží od pořadatelů vítězné poháry a hezké ceny.


PRAVIDLA VŠECH AUTOMOBILOVÝCH AKCÍ POŘÁDANÝCH V AREÁLU MUZEA JK CLASSICS V LUŽNÉ !!!

Tato pravidla jsou platná a závazná pro všechny účastníky srazu!

1) V celém areálu muzea JK CLASSICS je zakázána jízda rychlejší než 5 KM/HOD !!!
2/ Všem účastníkům se zakazuje driftování, gumování a burn-outy v celém areálu a na příjezdu a odjezdu do/z muzea
3) Každý účastník zodpovídá za svůj vůz a svou jízdu sám – je proto při jízdě, parkování, couvání a pod. povinen dbát na bezpečí všech přihlížejících a kolemjdoucích návštěvníků akce !!!
4) V areálu muzea je zakázána jízda pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
5) Účastník se na akci dostaví ve stanovenou dobu, a to od 9.00 do 12.00 hod.
6) Po zaplacení vstupného a podepsání souhlasu s pravidly akce - pomalu odjede zaparkovat na určené místo výstavy - při parkování bude dodržovat pokyny pořadatelů.
7) Při odjezdu z areálu muzea na spanilou jízdu se každý účastník bude řídit pokyny pořadatelů.
8) V koloně nebude žádný z účastníků předjíždět, pojede stejnou rychlostí, jako ostatní vozy, za případné dopravní přestupky, kolize, nedejbože havárie je odpovědný každý řidič sám za sebe a své auto – bude proto dodržovat pravidla silničního provozu.
9) Každý účastník odpovídá za své osobní věci ve svém vozidle. 
10) Pořadatel nenese odpovědnost za případné odcizení osobních věcí, aut, ani za případné poškození vozidel některým z dalších účastníků, nebo návštěvníků.
11) Každý účastník je povinen registrovat se na akci vyplněním registračního formuláře.
12) Každý účastník odesláním registrace a vlastnoručním podpisem při vjezdu do areálu muzea souhlasí se všemi výše uvedenými pravidly akce a zavazuje se je bezpodmínečně dodržovat.
13) Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout vpustit do areálu neregistrovaný vůz.
14) Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat vůz a jeho posádku z areálu muzea při porušení těchto pravidel, a to bez náhrady vstupného.
15) Vstupné za REGISTROVANÉ VOZIDLO je 200 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
16/ Vstupné za NEREGISTROVANÉ VOZIDLO je 300 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
17/ Na akci platí v celém areálu zákaz vstupu se psy.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Souhlasím s tím, aby společnost JK-Trading s.r.o., provozovatel muzea JK CLASSICS v Lužné, jako správce údajů zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu dle níže uvedeného registračního formuláře pro organizační a propagační účely muzea, jak je psáno v Zásadách ochrany osobních údajů. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu pěti let od jejich poskytnutí.

Dále souhlasím se zpracováním fotografií a videozáznamů zachycující mojí osobu a/nebo můj vůz, případně i spolu s uvedením mého jména a příjmení za účelem marketingu – propagace muzea JK CLASSICS na internetu, facebooku a instagramu. Souhlasím s tím, že tyto fotografie a videozáznamy budou uchovávány a zpracovávány po dobu trvání uděleného souhlasu, tedy po dobu 5 let.
Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním). Více informací o zpracování osobních údajů se nachází v
Zásadách ochrany osobních údajů.

Seznámil jsem se se Zásadami ochrany osobních údajů a souhlasím s jejich nastavením.

 


Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s pravidly akce a se zpracováním vašich osobních údajů. Čtěte je proto pečlivě. Prosíme taky o informaci o počtu platících osob k účasti na výletu do bunkru v Drnově. Díky.

FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one