AKTUALITY:
Letní akce pořádaná muzeem amerických veteránů JK Classics v Lužné u Rakovníka - to je sraz evropských i amerických veteránů a novodobých amerik, dobré jídlo, pití, hudba, soutež o NEJ KÁRU SRAZU a zajímavý výlet ;-) Zapište si datum do kalendáře, budeme rádi, když dorazíte! Podrobnosti zveřejníme postupně před akcí ;-)
SummerPartyFlyer2019_02.jpg

SUMMERTIME 2019
6.7.2019 od 10.00 do 17.00 hod.

areál muzea JK CLASSICS, Lužná u Rakovníka

Letní akce pořádaná muzeem amerických veteránů JK Classics v Lužné u Rakovníka - to je sraz evropských i amerických veteránů a novodobých amerik, dobré jídlo, pití, hudba, soutež o NEJ KÁRU SRAZU a zajímavý výlet na letiště v Rakovníku s možností proletět se ke Křivoklátu !

PROGRAM:
Přijeďte oslavit začátek prázdnin stylově !

PROGRAM SUMMERTIME 2019 v MUZEU JK CLASSICS
6.7.2019 (od 10.00 do 17.00 hod.)

9.00 - 12.00 hod - postupný příjezd účastníků srazu
10.00 hod - otevření areálu muzea JK CLASSICS pro veřejnost
9.00 – 13.15 hod – hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU
11.00 hod - zahájení SUMMERTIME 2019 majitelem muzea
11.00 - 14.00 hod - Rock N´Roll naživo s kapelou „QR BAND“
12.00 hod - vystoupení kovboje ve stylu Western Show (na srazové louce)
13.15 hod - ukončení hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU
13.30 hod - vyhlášení vítězů o NEJ KÁRU SRAZU, předání pohárů a cen
13.45 – 14.00 hod – řazení do kolony na výlet
14.00 hod - odjezd účastníků na na letiště v Rakovníku
(v nepřítomnosti aut účastníků srazu, budou stánky nadále přístupné návštěvníkům muzea, hrát bude stylová reprodukovaná hudba)
cca. 17.00 hod - návrat části účastníků z výletu
poté - ukončení Summertime 2019

PROSÍME, HLASUJTE V SOUTĚŽI O NEJ KÁRU SRAZU:
Všechny zakoupené vstupenky, jak na pokladně muzea od návštěvníků z řad široké veřejnosti, tak "na bráně" za účastníky, budou od 9.00 do 13.15 h. sloužit i jako hlasovací lístky v soutěži o NEJ KÁRU SRAZU – stačí napsat registrační číslo vozu (z registrační karty umístěné v autě - ne SPZ!) na kontrolní ústřižek vstupenky a vhodit jej do hlasovací urny u pokladny muzea.
Auta s nejvyšším počtem hlasů obdrží poháry vítězů pro NEJ KÁRU SRAZU a hezké ceny ;-)

DŮLEŽITÉ INFO :-)
Naše akce není rallye, nepořádáme sprinty, nebo jiné rychlostní závody a soutěže - jde o pohodové setkání fajn lidí s fajn auty.

POZN: NA AKCI NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY !
Prosíme, dodržujte naše pravidla a pokyny.
Užijeme si tak den na pohodu všichni!

VÝLET NA LETIŠTĚ V RAKOVNÍKU (odjezd z muzea v 14.00 hod):
Cílem letošního výletu účastníků srazu Summertime v JK Classics, 6.7.2019, bude letiště v Rakovníku!

Aeroklub Rakovník z.s. pro nás připravil hezké odpoledne:

Natáčení/focení naší návštěvy z ptačí perspektivy - dronem a prohlídku hangáru a techniky (s výkladem)...

A to nejzajímavější - budete se moct proletět !!! Jak? Dvěma způsoby:

1/ Zapojte se do slosování "Pilotem na zkoušku" o 20-ti minutový let letadlem typu Ultralight, kde si vyzkoušíte i pilotování !
(Svůj zájem o účast ve slosování nám nahlásíte dopoledne při vjezdu do muzea JK Classics - obdržíte slosovací tiket - losování proběhne přímo na letišti, vylosován bude 1 účastník).

2/ A pokud nebudete vylosováni, přesto byste se rádi proletěli, můžete tak udělat v letadle CESSNA C172 (pro 3 pasažéry a pilota).
15 minutový let na Křivoklát a zpátky Vám umožní prohlédnout si tento krásný hrad z ptačí perspektivy. S odbavením a rolováním se za hodinu sveze v 1 letadle 9 lidí - cena za osobu 500 Kč.
(Na Váš zájem o let budete tázáni už dopoledne při vjezdu do JK Classics . Platit budete až na letišti, obsluze Aeroklub Rakovník z.s. )

Na letišti bude otevřen menší bufet s pitím a rychlým občerstvením ;-) doporučujeme proto piknikové deky sebou, abyste si pro sledování vzletů a příletů udělali příjemné pohodlí ;-)

Na základě zájmu o lety na Křivoklát, bude společný odjezd z letiště upraven až na místě, v případě většího zájmu bude pak odjezd individuální.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VEŘEJNOST:
Areál letiště bude volně přístupný i pro veřejnost ;-) Takže se na auta můžete přijet podívat i tam. Přednost v létání Cessnou na Křivoklát budou mít ale účastníci srazu Summertime. Děkujeme za pochopení.

SOUTĚŽ O NEJ KÁRU SRAZU:

Každý účastník srazu dostane při vjezdu do areálu JK CLASSICS soutěžní kartu, kterou po vyplnění uloží na viditelné místo ve vozidle. Všichni návštěvníci pak budou prostřednictvím svých vstupenek hlasovat o NEJ KÁRU SRAZU - vozy s nejvyšším počtem hlasů obdrží od pořadatelů vítězné poháry a hezké ceny.


POKYNY K REGISTRACI:

Registrujte svůj vůz vyplněním níže uvedeného formuláře. Prosíme o důkladné vyplnění všech kolonek. U kontaktních údajů vyplňte zejména mail a telefon, u adresy stačí město. Neúplná registrace nemusí být akceptována. Registraci potvrdíme mailem všem vozům starším 30ti let, mladším autům (amerikám) budeme potvrzovat registraci individuálně (s ohledem na americký původ, zajímavost a pod.). 
Vstupné pro registrovaný vůz je 100 Kč/auto (bez ohledu na počet lidí v posádce). Vstupné je nutno uhradit v hotovosti na bráně při vjezdu do areálu muzea.
VSTUPNÉ PRO NEREGISTROVANÉHO ÚČASTNÍKA SRAZU JE 200 KČ/AUTO (splatné v hotovosti při vjezdu na akci).

PRAVIDLA VŠECH AUTOMOBILOVÝCH AKCÍ V AREÁLU MUZEA JKCLASSICS V LUŽNÉ !!!

Tyto pravidla jsou platná a závazná pro všechny účastníky srazu!

1) V celém areálu muzea JK CLASSICS je zakázána jízda rychleji než 5 KM/HOD !!!
2/ Všem účastníkům se zakazuje driftování, gumování a burn-outy v celém areálu a na příjezdu a odjezdu do/z muzea
3) Každý účastník zodpovídá za svůj vůz a svoji jízdu sám – je proto při jízdě, parkování, couvání povinen dbát na bezpečí všech přihlížejících a kolemjdoucích návštěvníků akce !!!
4) V areálu muzea je zakázána jízda pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
5) Účastník se na akci dostaví ve stanovenou dobu, a to od 9.00 do 12.00 hod.
6) Po zaplacení vstupného a podepsání souhlasu s pravidly akce - pomalu odjede zaparkovat na určené místo výstavy - při parkování bude dodržovat pokyny pořadatelů.
7) Při odjezdu z areálu muzea na spanilou jízdu se každý účastník bude řídit pokyny pořadatelů.
8) V koloně nebude žádný z účastníků předjíždět, pojede stejnou rychlostí, jako ostatní vozy, za případné dopravní přestupky, kolize, nedejbože havárie je odpovědný každý řidič sám za sebe a své auto – bude proto dodržovat pravidla silničního provozu.
9) Každý účastník odpovídá za své osobní věci ve svém vozidle. 
10) Pořadatel nenese odpovědnost za případné odcizení osobních věcí, aut, ani za případné poškození vozidel některým z dalších účastníků, nebo návštěvníků.
11) Každý účastník je povinen registrovat se na akci vyplněním registračního formuláře.
12) Každý účastník odesláním registrace a vlastnoručním podpisem při vjezdu do areálu muzea souhlasí se všemi výše uvedenými pravidly akce a zavazuje se je bezpodmínečně dodržovat.
13) Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout vpustit do areálu neregistrovaný vůz.
14) Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat vůz a jeho posádku z areálu muzea při porušení těchto pravidel, a to bez náhrady vstupného.
15) Vstupné za REGISTROVANÉ VOZIDLO je 100 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
16/ Vstupné za NEREGISTROVANÉ VOZIDLO je 200 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
17/ Na akci platí zákaz vstupu se zbraněmi a psy.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Souhlasím s tím, aby společnost JK-Trading s.r.o., provozovatel muzea JK CLASSICS v Lužné, jako správce údajů zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu dle níže uvedeného registračního formuláře pro organizační a propagační účely muzea, jak je psáno v Zásadách ochrany osobních údajů. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu pěti let od jejich poskytnutí.

Dále souhlasím se zpracováním fotografií a videozáznamů zachycující mojí osobu a/nebo můj vůz, případně i spolu s uvedením mého jména a příjmení za účelem marketingu – propagace muzea JK CLASSICS na internetu, facebooku a instagramu. Souhlasím s tím, že tyto fotografie a videozáznamy budou uchovávány a zpracovávány po dobu trvání uděleného souhlasu, tedy po dobu 5 let.
Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním). Více informací o zpracování osobních údajů se nachází v
Zásadách ochrany osobních údajů.

Seznámil jsem se se Zásadami ochrany osobních údajů a souhlasím s jejich nastavením.

 


Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s pravidly akce a se zpracováním vašich osobních údajů - dle výše uvedených specifikací. Čtěte je proto pečlivě. Díky.

FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
GOOGLE+ PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
Google_plus.svg.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one