AKTUALITY:
14.8.2021 pořádáme v našem muzeu sraz amerických tahačů, odtahovek, autobusů, hasičů, sanitek, policajtů, pick-upů, vanů a dalších zejména užitkových vozidel. Přijeďte se podívat, bude to velký :-))
US RACKET TRUCKS 2021_02.jpg

PLÁNOVANÉ SRAZY V NAŠEM MUZEU PRO ROK 2021:
JKC_AKCE 2021_01.jpg

Dárkové poukazy v prodeji celoročně! Objednávejte zde na webu v sekci VSTUPNÉ !
Dárkvýpoukaz_výzva.jpg

US RACKET TRUCKS 2021
14.8.2021

Přijměte naše pozvání na 3. ročník US RACKET TRUCKS 2021 - na sraz věnován všem americkým truckům/tahačům, odtahovkám, hasičům, sanitkám, policajtům, autobusům, pick-upům, vanům a dalším zejména užitkovým vozidlům. Konat se bude v areálu muzea amerických veteránů JK CLASSICS v Lužné dne 14.8.2021. Registrace účastníků a další podrobnosti zde níže na stránce. Můžete se těšit na úžasné vozy, dobré jídlo, stylovou hudbu, nějaká ta zajímavá vystoupení, soutěž o NEJ TRUCK SRAZU a odpolední spanilou jízdu. Akce je určena jak majitelům zmíněných typů vozidel, tak návštěvníkům z řad široké veřejnosti. Vezměte rodinu a přátele a přijeďte obdivovat krásu těch největších "amerik" v republice.

PROGRAM US RACKET TRUCKS 2021:

Již brzy ZDE...


DŮLEŽITÉ INFO !!!
Naše akce není rallye, nepořádáme sprinty, nebo jiné rychlostní závody a soutěže - jde o pohodové setkání fajn lidí s fajn auty.
NA AKCI NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY !
Prosíme, dodržujte naše pravidla a pokyny.
Užijeme si tak den na pohodu všichni !

POKYNY K REGISTRACI:

Registrujte svůj vůz (americký truck, odtahovka, sanitní, hasičský, nebo policejní vůz, autobus, pick-up, van/dodávka, monster truck, traktor...atd) vyplněním níže uvedeného formuláře. Prosíme o důkladné vyplnění všech kolonek. U kontaktních údajů vyplňte zejména mail a telefon, u adresy stačí město. Neúplná registrace nemusí být akceptována. Registraci potvrdíme mailem všem vozům výše uvedeného typu. Jiným typům vozů amerického původu budeme potvrzovat registraci individuálně (s ohledem na zajímavost reg.vozu, počet již přihlášených vozů a pod.). Prosíme, neregistrujte osobní vozy, pro ty jsou určeny 3 jiné srazy pořádané našim muzeem. Potvrzení registrace mailem může v závislosti na naší přítomnosti u PC trvat 1-2 dny, díky za pochopení. Vstupné pro registrovaný vůz je 100 Kč/auto. Vstupné je nutno uhradit v hotovosti na bráně při vjezdu do areálu muzea. VSTUPNÉ PRO NEREGISTROVANÉHO ÚČASTNÍKA SRAZU JE 200 KČ/AUTO (splatné v hotovosti při vjezdu na akci).

!!! COVID-19 OPATŘENÍ !!!

Účastníkovi srazu (toto neplatí pro děti do 6 let) bude umožněn vjezd na akci POUZE POKUD SPLŇUJE ALESPOŇ JEDNU Z PODMÍNEK BEZINFEKČNOSTI MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY:

1/ doloží absolvování PCR testu s negativním výsledkem - starý nejvýše 7 dní 
2/ doloží absolvování tzv. antigenního testu s negativním výsledkem - starý nejvýše 72 hodin  (nelze již prokázat čestným prohlášením)
3/ doloží prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce
4/ doloží ukončené očkování proti covidu-19, přičemž od druhé dávky musí uběhnout nejméně 14 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout také nejméně 14 dní

SOUTĚŽ O NEJ TRUCK SRAZU:

Každý účastník srazu dostane při vjezdu do areálu JK CLASSICS soutěžní kartu, kterou po vyplnění uloží na viditelné místo ve vozidle. Všichni návštěvníci akce pak budou moci hlasovat o NEJ TRUCK SRAZU - vozy s nejvyšším počtem hlasů obdrží od pořadatelů vítězné poháry a hezké ceny.


PRAVIDLA VŠECH AUTOMOBILOVÝCH AKCÍ POŘÁDANÝCH V AREÁLU MUZEA JK CLASSICS V LUŽNÉ !!!

Tato pravidla jsou platná a závazná pro všechny účastníky srazu!

1) V celém areálu muzea JK CLASSICS je zakázána jízda rychlejší než 5 KM/HOD !!!
2/ Všem účastníkům se zakazuje driftování, gumování a burn-outy v celém areálu a na příjezdu a odjezdu do/z muzea
3) Každý účastník zodpovídá za svůj vůz a svou jízdu sám – je proto při jízdě, parkování, couvání a pod. povinen dbát na bezpečí všech přihlížejících a kolemjdoucích návštěvníků akce !!!
4) V areálu muzea je zakázána jízda pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
5) Účastník se na akci dostaví ve stanovenou dobu, a to od 9.00 do 12.00 hod.
6) Po zaplacení vstupného a podepsání souhlasu s pravidly akce - pomalu odjede zaparkovat na určené místo výstavy - při parkování bude dodržovat pokyny pořadatelů.
7) Při odjezdu z areálu muzea na spanilou jízdu se každý účastník bude řídit pokyny pořadatelů.
8) V koloně nebude žádný z účastníků předjíždět, pojede stejnou rychlostí, jako ostatní vozy, za případné dopravní přestupky, kolize, nedejbože havárie je odpovědný každý řidič sám za sebe a své auto – bude proto dodržovat pravidla silničního provozu.
9) Každý účastník odpovídá za své osobní věci ve svém vozidle. 
10) Pořadatel nenese odpovědnost za případné odcizení osobních věcí, aut, ani za případné poškození vozidel některým z dalších účastníků, nebo návštěvníků.
11) Každý účastník je povinen registrovat se na akci vyplněním registračního formuláře.
12) Každý účastník odesláním registrace a vlastnoručním podpisem při vjezdu do areálu muzea souhlasí se všemi výše uvedenými pravidly akce a zavazuje se je bezpodmínečně dodržovat.
13) Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout vpustit do areálu neregistrovaný vůz.
14) Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat vůz a jeho posádku z areálu muzea při porušení těchto pravidel, a to bez náhrady vstupného.
15) Vstupné za REGISTROVANÉ VOZIDLO je 100 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
16/ Vstupné za NEREGISTROVANÉ VOZIDLO je 200 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
17/ Na akci platí zákaz vstupu se psy.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Souhlasím s tím, aby společnost JK-Trading s.r.o., provozovatel muzea JK CLASSICS v Lužné, jako správce údajů zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu dle níže uvedeného registračního formuláře pro organizační a propagační účely muzea, jak je psáno v Zásadách ochrany osobních údajů. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu pěti let od jejich poskytnutí.

Dále souhlasím se zpracováním fotografií a videozáznamů zachycující mojí osobu a/nebo můj vůz, případně i spolu s uvedením mého jména a příjmení za účelem marketingu – propagace muzea JK CLASSICS na internetu, facebooku a instagramu. Souhlasím s tím, že tyto fotografie a videozáznamy budou uchovávány a zpracovávány po dobu trvání uděleného souhlasu, tedy po dobu 5 let.
Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním). Více informací o zpracování osobních údajů se nachází v
Zásadách ochrany osobních údajů.

Seznámil jsem se se Zásadami ochrany osobních údajů a souhlasím s jejich nastavením.

 


Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s pravidly akce a se zpracováním vašich osobních údajů. Zároveň potvrzujete, že splňujete podmínky stanovené Ministerstvem zdravotnictví ČR pro účast na akci - dle výše uvedených specifikací. Čtěte je proto pečlivě. Díky.

FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one