AKTUALITY:
První letošní sraz veteránů a amerik pod názvem Opening Party proběhne v areálu muzea 30.4.2022 od 10 do 17 hod. Přijeďte oslavit s námi začátek nové sezóny v muzeu!
2022_JKC_OpeningParty_011.jpg

SEZNAM PLÁNOVANÝCH AKCÍ V MUZEU JK CLASSICS PRO ROK 2022:
JKC_AKCE 2022.jpg

Dárkové poukazy v prodeji celoročně! Objednávejte zde na webu v sekci VSTUPNÉ !
Dárkvýpoukaz_výzva.jpg

OPENING PARTY 2022

Přijeďte oslavit s námi začátek nové sezóny v muzeu!
První letošní sraz veteránů a amerik pod názvem Opening Party proběhne v areálu muzea 30.4.2022 od 10 do 17 hod. Pro znalé, není třeba moc detailů, pro ty, co u nás ještě nebyli, tady pár vodítek...
Opening Party není obří sraz, počet účastníků se pohybuje na hranici únosnosti našeho areálu - cca. 150 - 200 aut. Jde především o pokec, příjemné strávení dne ve společnosti fajn lidí s fajn auty.
 Součástí akce je soutěž o NEJ KÁRU SRAZU a odpolední výlet - tentokrát do Vojenského skanzenu ve Smečně.

PROGRAM OPENING PARTY 2022:

09.00 - 12.00 hod - postupný příjezd účastníků srazu
10.00 hod - otevření areálu muzea JK CLASSICS pro veřejnost
10.00 - 14.00 hod - výstava vozidel účastníků srazu (na srazové louce)
10.00 - 14.00 hod - hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU (hlasovací box u pokladny muzea)
11.00 hod - zahájení OPENING PARTY 2022 (u kapely)
11.00 - 14.30 hod - Rock N´Roll naživo s kapelou „QR BAND“ (před halou č.2)
11.00 - 16.00 hod - malování na obličej, airbrush tattoo pro děti (před benzínkou)
12.00 - 12.30 hod - akrobatická show (nejen) pro děti na skákacích botách, s přeskokem moc zajímavé překážky :-) (u kapely)
14.00 hod - ukončení hlasování návštěvníků o NEJ KÁRU SRAZU
14.30 hod - vyhlášení vítězů o NEJ KÁRU SRAZU, předání pohárů a cen (u kapely)
15.00 hod - odjezd kolony na vyjížďku do Vojenského skanzenu ve Smečně
cca. 17.00 hod - návrat části účastníků z výletu
poté - ukončení OPENING PARTY 2022

DŮLEŽITÉ INFO !!!
NA AKCI NENÍ POVOLEN VSTUP SE PSY !
Prosíme, dodržujte pravidla a pokyny organizátorů.
Užijeme si tak den na pohodu všichni !

ODPOLEDNÍ VÝLET DO VOJENSKÉHO SKANZENU VE SMEČNĚ:

20220304_162744-01.jpeg
Odpolední výlet při Opening Party 2022 bude tentokrát do vojenského skanzenu ve Smečně. Jde o menší areál, který spravuje a neustále zvelebuje parta správných nadšenců. Budete zde mít možnost prohlédnout si sbírku vojenské techniky a taky krásně renovovaný tzv. "řopík". A protože datum 30.4. již neodmyslitelně patří k pálení čarodějnic, kluci ze skanzenu pro nás zapálí nějaký ten oheň, pro hladové z vás budou připravené buřtíky, chleba apod., nápoje lze koupit na pokladně skanzenu. Parkovat budeme na travnaté louce přímo u skanzenu, kde budete mít také možnost svézt se "Ještěrkou" (vozem PLVDK 53/59) - cena za projížďku v tomto historickém vozidle bude symbolická a platit ji budou zájemci na místě obsluze vozu.
Odjíždět z Muzea JK CLASSICS do Vojenského skanzenu ve Smečně budeme hromadně, ale jízda bude individuální - nebudou pro nás uzavřené křižovatky a pod. Každý účastník obdrží popis trasy s mapkou a je povinen dodržovat obecně známé dopravní předpisy.
Vstupné do skanzenu, včetně prohlídky "řopíku" a menšího občerstvení (buřty na ohni) je 60 Kč/osobu. Děti do 15 let zdarma. Vstupné budeme vybírat V HOTOVOSTI již ráno-dopoledne při vašem vjezdu na Opening Party, proto si vaši účast dopředu rozmyslete a připravte si prosím příslušnou hotovost. Děkujeme za spolupráci a těšíme se ;-)

POKYNY K REGISTRACI:

Registrujte svůj vůz (americký i neamerický veterán, novodobá amerika) vyplněním níže uvedeného formuláře. Prosíme o důkladné vyplnění všech kolonek. U kontaktních údajů vyplňte zejména mail a telefon, u adresy stačí město. U kolonky "výlet" požadujeme info o účasti - v případě, že o výlet nemáte zájem, stačí úvést "NE", v případě zájmu prosím uveďte počet osob, které se zúčastní odpoledního výletu do Vojenského skanzenu ve Smečně. Cena za exkurzi skanzenu, včetně prohlídky "Řopíku" a možností opékání buřtů je 60 Kč/osobu, (děti do 15 let zdarma) budeme vybírat spolu se vstupným na akci - v hotovosti. Neúplná registrace nemusí být akceptována. Registraci potvrdíme mailem všem vozům výše uvedeného typu. Jiným typům vozů amerického původu budeme potvrzovat registraci individuálně (s ohledem na zajímavost reg.vozu, počet již přihlášených vozů a pod.). Potvrzení registrace mailem může v závislosti na naší přítomnosti u PC trvat 1-2 dny, díky za pochopení. Vstupné pro registrovaný vůz je 100 Kč/auto. Vstupné je nutno uhradit v hotovosti na bráně při vjezdu do areálu muzea. VSTUPNÉ PRO NEREGISTROVANÉHO ÚČASTNÍKA SRAZU JE 200 KČ/AUTO (splatné v hotovosti při vjezdu na akci).

SOUTĚŽ O NEJ KÁRU SRAZU:

Každý účastník srazu dostane při vjezdu do areálu JK CLASSICS soutěžní kartu, kterou po vyplnění uloží na viditelné místo ve vozidle. Všichni návštěvníci akce pak budou moci hlasovat o NEJ KÁRU SRAZU - vozy s nejvyšším počtem hlasů obdrží od pořadatelů vítězné poháry a hezké ceny.


PRAVIDLA VŠECH AUTOMOBILOVÝCH AKCÍ POŘÁDANÝCH V AREÁLU MUZEA JK CLASSICS V LUŽNÉ !!!

Tato pravidla jsou platná a závazná pro všechny účastníky srazu!

1) V celém areálu muzea JK CLASSICS je zakázána jízda rychlejší než 5 KM/HOD !!!
2/ Všem účastníkům se zakazuje driftování, gumování a burn-outy v celém areálu a na příjezdu a odjezdu do/z muzea
3) Každý účastník zodpovídá za svůj vůz a svou jízdu sám – je proto při jízdě, parkování, couvání a pod. povinen dbát na bezpečí všech přihlížejících a kolemjdoucích návštěvníků akce !!!
4) V areálu muzea je zakázána jízda pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
5) Účastník se na akci dostaví ve stanovenou dobu, a to od 9.00 do 12.00 hod.
6) Po zaplacení vstupného a podepsání souhlasu s pravidly akce - pomalu odjede zaparkovat na určené místo výstavy - při parkování bude dodržovat pokyny pořadatelů.
7) Při odjezdu z areálu muzea na spanilou jízdu se každý účastník bude řídit pokyny pořadatelů.
8) V koloně nebude žádný z účastníků předjíždět, pojede stejnou rychlostí, jako ostatní vozy, za případné dopravní přestupky, kolize, nedejbože havárie je odpovědný každý řidič sám za sebe a své auto – bude proto dodržovat pravidla silničního provozu.
9) Každý účastník odpovídá za své osobní věci ve svém vozidle. 
10) Pořadatel nenese odpovědnost za případné odcizení osobních věcí, aut, ani za případné poškození vozidel některým z dalších účastníků, nebo návštěvníků.
11) Každý účastník je povinen registrovat se na akci vyplněním registračního formuláře.
12) Každý účastník odesláním registrace a vlastnoručním podpisem při vjezdu do areálu muzea souhlasí se všemi výše uvedenými pravidly akce a zavazuje se je bezpodmínečně dodržovat.
13) Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout vpustit do areálu neregistrovaný vůz.
14) Pořadatel si vyhrazuje právo vykázat vůz a jeho posádku z areálu muzea při porušení těchto pravidel, a to bez náhrady vstupného.
15) Vstupné za REGISTROVANÉ VOZIDLO je 100 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
16/ Vstupné za NEREGISTROVANÉ VOZIDLO je 200 Kč/vůz, platba v den konání akce organizátorům na bráně - v hotovosti.
17/ Na akci platí zákaz vstupu se psy.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Souhlasím s tím, aby společnost JK-Trading s.r.o., provozovatel muzea JK CLASSICS v Lužné, jako správce údajů zpracovávala mé osobní údaje v rozsahu dle níže uvedeného registračního formuláře pro organizační a propagační účely muzea, jak je psáno v Zásadách ochrany osobních údajů. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu pěti let od jejich poskytnutí.

Dále souhlasím se zpracováním fotografií a videozáznamů zachycující mojí osobu a/nebo můj vůz, případně i spolu s uvedením mého jména a příjmení za účelem marketingu – propagace muzea JK CLASSICS na internetu, facebooku a instagramu. Souhlasím s tím, že tyto fotografie a videozáznamy budou uchovávány a zpracovávány po dobu trvání uděleného souhlasu, tedy po dobu 5 let.
Prohlašuji, že jsem si vědom svých zákonných práv na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním). Více informací o zpracování osobních údajů se nachází v
Zásadách ochrany osobních údajů.

Seznámil jsem se se Zásadami ochrany osobních údajů a souhlasím s jejich nastavením.

 


Vyplněním a odesláním registračního formuláře souhlasíte s pravidly akce a se zpracováním vašich osobních údajů. Čtěte je proto pečlivě. Prosíme taky o informaci o počtu platících osob k účasti na výletu do Vojenského skanzenu ve Smečně (děti do 15 let mají vstup do skanzenu zdarma) Díky.

FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one