AKTUALITY:

Dárkové poukazy v prodeji celoročně! Objednávejte zde na webu v sekci VSTUPNÉ !
Dárkvýpoukaz_výzva.jpg

Bistro BAR59

Plánujete návštěvu muzea JK Classics? Počítejte s občerstvením přímo v jeho areálu. Nejsme hogo-fogo restaurace :-) ani bufet od silnice - jsme Bistro BAR59. Rozhodli jsme se jít trochu jiným směrem, než náš předchůdce a již vůbec nenabízet jídla z fritéz. V naší nabídce tak NENALEZNETE burger s hranolkami (přestože jsme za to často kritizováni). Nabídneme vám ale čerstvě upečené kvalitní maso - pikantní kuřecí křidélka (českého původu), nebo poctivou porci pomalu pečených BBQ vepřových žebírek. Novinkou v meníčku je náš domácí nakládaný hermelín s karamelizovanou cibulkou, brusinkami, jalapeno papričkami, provoněný bylinkami ze záhonu.
Naši nabídku jsme doplnili o ručně dělané pizzy a tortilly firmy TOM´s PIZZA, zmrzlinu ALGIDA, dezerty českých výrobců, kvalitní italskou kávu, alko (Pivo BAKALÁŘ), nealko (točenou PEPSI, MIRINDU, 7UP, džusy, vody...) atd.
Posedět můžete uvnitř v bistru, nebo venku na terase, kde vám pohodu dotvoří stylová reprodukovaná hudba. Stavte se, těšíme se na vás ;-)
POZN.:
Otevírací doba v bistru: vždy v otevíracích hodinách muzea.
Bistro je určeno pouze návštěvníkům Muzea JK CLASSICS, není volně přístupné široké veřejnosti.

20170421_184901.jpg
FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one