Ploutvobrani2017_01.jpg
Srdečně Vás zveme na poslední letošní sraz veteránů v našem muzeu. Proběhne 16.9.2017 od 10.00 do 17.00 hod pod heslem "Den na pohodu"...bližší info budeme postupně zveřejňovat...

JK CLASSICS Muzeum amerických historických automobilů - veteránů Lužná u Rakovníka

V muzeu JK CLASSICS i v resturaci BAR 59 je otevřeno !!!
Těšíme se na Vás v červenci a srpnu od úterý do neděle od 10.00 do 17.00 hod.
Unikátní muzeum amerických historických automobilů v obci Lužná (okr. Rakovník) je situované jen půlhodinu jízdy autem z Prahy, v těsné blízkosti lesů CHKO Křivoklátsko. Připravili jsme pro Vás
špičkovou expozici několika desítek naleštěných vozidel v perfektním technickém stavu, počtem a kvalitou vystavených vozů budete ohromeni ;-)
Přijeďte se podívat na auta, která miloval Elvis Presley, Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, nebo třeba Salvador Dalí! Vraťte se v čase a nechte na sebe dechnout historii vonící benzínem a burácející silnými motory. Občerstvěte se v naši stylové restauraci "BAR 59" ! Pro děti je přichystán velice lákavý "dětský koutek" v podobě starého amerického školního autobusu a spousta odrážedel, na kterých můžou řádit na naši "highway" ;-)
Váš výlet můžete spojit s návštěvou některého z dalších turisticky oblíbených míst v okolí - hradu Křivoklát, Železničního muzea ČD v Lužné a Moto-muzea v nedalekém Pavlíkově ! Věříme, že si návštěvu u nás užijete a nebudete zklamáni :-)
3D PROHLÍDKA JEDNÉ Z HAL JK CLASSICS - Podívejte se, jak to u nás vypadá...
Hala 2_Google Street view
Hala 2_Google Street view
FACEBOOK PROFIL:
INSTAGRAM PROFIL:
GOOGLE+ PROFIL:
YOUTUBE KANÁL:
Facebook-logo-icon-vectorcopy-big_copy.png
079916_5279fce8963c4771b311bd0eb27e5db8.png
Google_plus.svg.png
youtube_icon-1024x1024.png
All rights reserved, copyright JK CLASSICS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one